Budapest XVII.info - apró - Ingyenes XVII. kerületi apróhirdetések hirdetés: feladás törlés

BazárIngatlanSzolgáltatásÁllás, MunkaOktatásSzámtechElektronikaJárműGépSzabadidő
Hirdetés feladás
Ingyenes
apróhirdetés
feladás
két perc alatt!
Gyermekfelüügyelet
Gyermekfelügyeletet vállalok, otthonomban is!
N: -
T: 06209 581900
C: -
Ár:
Házvezetőnői munkát keresek
Segítek a háztartásában!
N: -
T: 061 256-1421
C: -
Ár:
Informatika oktatás
Érettségire, pótvizsgára, felkészítés informatikából, számítástechnikából, programozásból. Szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbáziskezelés, weblapkészítés, optimalizálás http://szatyika.hu
N: Szathmári
T: 06205249547
C: -
Ár:
Szántó eladó
Budapest közelében Monor mellett Gombán közel 6 HA nagyon jó minőségű szántó 125 AK értékben eladó.
Kiváló befektetés.
N: Szathmári
T: 06205249547
C: -
Ár: 6,6 millió
KÖLTÖZTETÉS XVII.06-70-550-17-67 LOMTALANÍZÁS BÚTOR SZÁLLÍTÁS AZONNAL IS HÉT MINDEN NAPJÁN
3, 5 ÉS 7, 5 TONNÁS AUTÓVAL KÖLTÖZTETÉS BÚTOR SZÁLLÍTÁS LOMTALANÍTÁS HÉT MINDEN NAPJÁN AZONNAL IS BÚTAPEST ÉS VIDÉK
N: email
T: 06-70-550-17-67
C: hetesteher.uw.hu
Ár:
Szeretné eladni ingatlanát?
Sikeres értékesítés esetén 1, 5% jutalék, nem kérünk kizárólagosságot, csak akkor fizet ha mi visszük a vevőt. Hirdetésfeladás egyszerűen, akár e-mailben is. www.acingatlan.hu 06704107929
Linux képzés kezdőknek is!
Linux képzések augusztusi és szeptemberi kezdéssel, Intenzíven
www.bertronstudio.hu
N: Bertron Bt
T: 0617881680
C: -
Ár:
kiado lakás
xvíí kerületben jo közlekedéssel kiadó egy szép lakás butorozva.85 000ft ért rezsivel együtt.
06 70 220 94 18
gyakorlatilag ez 3 szobás szép lakás 35000+rezsire jön ki.
N: zámboné nagy maria
T: 06 70 220 94 18
C: budapes 1173 pesti ut 39
Ár: 85 000
GYERMEKFELÜGYELET!
Nincs hely az óviban, bölcsiben?Nyugodtan szeretné íntézni ügyes-bajos dolgait?Gyermekfelügyelet a Strázsahegy lakóparkban!Óradíj:500.-ft de rendszeres felügyelet esetén jelentős kedvezmény!
N: Mónika
T: 06-20-552-43-37
C: Bp. 17.ker. Függőcinege utca
Ár: 500.-ft/óra
DUGULÁSELHÁRÍTÁS; víz-, fűtés-, gázszer.; villanybojlerek cseréje; kisebb hegesztések (nem csőhál.)
VIZES helyiségek felújítása (cső-, ill. szaniter csere); Ázások, csőtörések hibaelhárítása; Gázkész-ek cseréje; FÉG gázkész. javítás.
N: víz, GÁZ, fűtés
T: 06-30-310-8791
C: -
Ár:
Lakásfelujítás
Festés-Máholás-Tapétázás-Betonozás, falazás, vakolás, burkolás, gípszkartonozás-Telyeskörü lakásfelujítást vállalok
N: Freind ervin
T: 06203230531
C: -
Ár:
KIADÓ Pécelen sorházi lakás
86nm, 3szobás új építésű sorházi lakás bútorozottan kiadó! Panoráma:Budai Vár, Kerepes.Garázs igény szerint. 60000Ft+rezsi+1havi kaució
N: Sári Tímea
T: 0620/211-6679
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *K* 0630-310-3070 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Kollégánk várja hívását
N: Kollégánk
T: -
C: -
Ár:
Olcsó, megbízható PC Szakszervíz
PC javítás : 2000, Fttól Adatmentés telepítés eltt:2.500Fttól Rendszerinstallálás: 4.000Fttól Vírusirtás: 2, 000Ft tól Vírusvédelem: 3, 000, Fttól
N: McLouis Kft
T: 0036309562227
C: www.mclouiskft.eoldal.hu
Ár: 1
INGATLANÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁKAT KERESÜNK
Agilis INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ kollégákat keresünk XVII. ker.-ben és környékén. Szakképzettség nem, gépkocsi szükséges! Rendszeres képzések, kiemelkedő jutalékrendszer, sikeres csapat.
N: LEVENDULA INGATLAN
T: 06 / 30 754-7434
C: www.leving.hu
Ár:
Falszigetelés
Vizes falak utólagos szigetelése acéllemezes eljárással ill. injektálással GARANCIÁVAL!
N: Érdi
T: 0036702644349
C: -
Ár:
Eladó családi ház a Bükk-hegység lábánál!
BÜKKSZENTMÁRTON, csendes faluközpontjában, 3szobás összkomfortos, gázos kertes ház beköltözhetően eladó.Lakóháznak, vendégháznak.
N: Kovács-Szabó Ibolya
T: 06-30-314-66-57
C: -
Ár: 8800000
Kiszállító-gk.vezetői állást keresek
Megbízható gk. vezető nagy tapasztalattal állást keres, ki és beszállítás vagy személyszállítás területen. Saját személyautó, B, C és PAV II. van. Lehetőleg Csepel vagy környéke.
N: Burger Ákos
T: 06209466895
C: 1215.Bp. Árpád u. 8.
Ár:
Tervrajzmásolás
Diplomakötés, Szakdolgozatkötés - 1órás: 2000. - ; 12 órás: 1500.-
Színes nyomtatás, Fénymásolás, Spirálozás, Tervrajznyomtatás – fénymásolás
www.tervrajzmasolas.hu
N: www.tervrajzmasolas.hu
T: 06309407967
C: 1095 Soroksári u 48.
Ár: 100
Diplomakötés
Diplomakötés, Szakdolgozatkötés - 1órás: 2000. - ; 12 órás: 1500.-
Színes nyomtatás, Fénymásolás, Spirálozás, Tervrajznyomtatás – fénymásolás
www.firstcopy.hu
N: www.firstcopy.hu
T: 06304799116
C: 1136 Gogol u 36.
Ár: 1500
FESTÉS, LAKÁSFELÚJÍTÁS
Festést, gipszkartonozást, laminált padló lerakását, javítási munkákat és tanácsadást is vállal 15 éves tapasztalattal rendelkező szakember Bp és környékén!
N: Jambrik Csaba
T: 003670-582-18-01
C: Budapest 16.kerület
Ár:
FESTÉS, LAKÁSFELÚJÍTÁS
Festést, gipszkartonozást, laminált padló lerakását, javítási munkákat és tanácsadást is vállal 15 éves tapasztalattal rendelkező szakember Bp és környékén!
N: Jambrik Csaba
T: 003670-582-18-01
C: Budapest 16.kerület
Ár:
MATEMATIKA, ANGOL
16.ker-ben általános és középiskolások matematika korrepetálását, angol nyelvvizsgára felkészítését(felnőtteket délelőtt is) vállalom!
N: Veszprémi Annamária
T: 003670-318-99-10
C: Budapest 16.kerület
Ár: 1800Ft/45 perc
MATEMATIKA, ANGOL
16.ker-ben általános és középiskolások matematika korrepetálását, angol nyelvvizsgára felkészítését(felnőtteket délelőtt is) vállalom!
N: Veszprémi Annamária
T: 003670-318-99-10
C: Budapest 16.kerület
Ár: 1800Ft/45 perc
MATEMATIKA, ANGOL
16.ker-ben általános és középiskolások matematika korrepetálását, angol nyelvvizsgára felkészítését(felnőtteket délelőtt is) vállalom!
N: Veszprémi Annamária
T: 003670-318-99-10
C: Budapest 16.kerület
Ár: 1800Ft/45 perc
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *R* 0630 966 0842 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Lados Róbert Tel: 0630 966 0842
N: Mentsd el a FOTOT !
T: -
C: -
Ár:
Gáz-, víz-, fűtésszerelés; DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS; (Bp-n, ill. Pest megye É-i részén)
GÁZKÉSZÜLÉKEK cseréje; FÉG g.készülékek jav-a; MŰSZERES gázszivárgás ellenőrzés; gépi duguláselhárítás; ÁZÁSOK, csőtörések megszüntetése. RADIÁTOROK cseréje.
N: Tisza F.Péter
T: 06-30-269-2989
C: -
Ár:
SAKK ASZTAL ELADÓ !
Intarziás sakk asztal eladó.Nagyon jó állapotban lévő, nagyon masszív, könnyen szétszedhető és szállítható.Méretei: 63cm magas, 120x80cm asztalfelület, 76x76cm sakk mező.
N: Gonda ZSolt
T: 0630 68 38 979
C: -
Ár: 45000 ft.
GYERMEKFELÜGYELET!!!
Nincs hely az óviban, bölcsiben?Nyugodtan szeretné íntézni ügyes-bajos dolgait?Gyermekfelügyelet a Strázsahegy lakóparkban!Óradíj:500.-ft de rendszeres felügyelet esetén jelentős kedvezmény!
N: Mónika
T: 06-20-552-43-37
C: Bp. Függőcinege utca
Ár: 500.-ft/óra
számítástechnika
Számítógép javítás, UTP hálózat építés, Linux, Windows rendszerek készítése, rendszer felügyelet.
+36-30-34-64-250
N: Octanus BT.
T: +36-30-34-64-250
C: 1173 Budapest
Ár:
Ha jó ingatlant szeretne, Medvebarlangot keresse!
Ingatlanok reális piaci árakon, átnézett, kifogástalan dokumentumokkal.
N: Szabó Gyula
T: +36 30 286 7003
C: medvebarlangingatlaniroda.hupont.hu
Ár: 1mill.-tól, 40mill.-ig.
Frissen vágott baromfi!
Frissen vágott baromfi eladó!!! Csirke, Tyúk, Kakas, illetve Tojó jérce, Dupla mellű csirke folyamatosan kapható!!!
N: Csaba
T: 0620-268-1929
C: -
Ár:
Angol és német nyelvoktatás
19 éves egyetemista lány angol és német felsőfokú nyelvvizsgával korrepetálást, nyelvvizsgára, érettségire való felkészítést vállal elsősorban általános és középiskolás diákoknak.Házhoz megyek!
N: email
T: 0630 52 92 104
C: -
Ár:
Kútfúrás!Víznyelő fúrás kedvező áron, garanciával!
4000-től 5000 Forint-ig/méter áron 110-es csővel.Szigethalom, Tököl, Gyálon, Vecsésen, Halásztelek, Dunaharaszti, Csepel Szigeten, Budapesten és környékén, minőségi szűrővel, garanciával!
N: Kraska
T: 06302872765
C: http://www.kutfuras.sokoldal.hu/
Ár:
Francia
Tapasztalattal rendelkező francia nyelvtanár vállal korrepetálást, nyelvvizsgára való felkészítést minden szinten, minden korosztály számára.
N: Androsits Anna
T: 06 20 401 31 01
C: -
Ár:
Festés-mázolás-tapétázás
Festés-mázolás-tapétázás reális áron szakembertől!Hívjon bizalommal!!!
N: B.Ferenc
T: 0630-254-35-20
C: XVII .kerület
Ár:
FESTÉS-MÁZOLÁS-TAPÉTÁZÁS
Festés-mázolás-tapétázás reális áron, szakembertől!!!!Hívjon bizalommal!!!!!
N: B.Ferenc
T: 0630-254-35-20
C: XVII.kerület
Ár:
Takaritást, bevásárlást, főzést vállalok
Friss nyugdíjas nő vezetné háztartását, takarítást, mosást, bevásárlást vállal.
N: Teca
T: 06 70 34 -011-54
C: -
Ár:
Takaritást, bevásárlást, főzést vállalok
Friss nyugdíjas nő vezetné háztartását, takarítást, mosást, bevásárlást vállal.
N: Teca
T: 06 70 34 -011-54
C: -
Ár:
Piacon árusitás vállalok
Nyugdíjas nő piacon árusítást vállal. Érettségi, gépkocsi, mobil van.
N: Teca
T: 06703401154
C: -
Ár:
Piacon árusitás vállalok
Nyugdíjas nő piacon árusítást vállal. Érettségi, gépkocsi, mobil van.
N: Teca
T: 06703401154
C: -
Ár:
Kedvezményes üdülés Gyulán
2010. október1-14-ig apartman( 5 fős ) kiadó a Hőforrás Üdülőszövetkezetben 40 000, -Ft. Közel a fürdőhöz, teljesen felszerelt. Orvosi beutalóval kedvezményes szolgáltatások, masszázs.
N: Teri
T: 06703401154
C: -
Ár:
Kedvezményes üdülés Gyulán
2010. október1-14-ig apartman( 5 fős ) kiadó a Hőforrás Üdülőszövetkezetben 40 000, -Ft. Közel a fürdőhöz, teljesen felszerelt. Orvosi beutalóval kedvezményes szolgáltatások, masszázs.
N: Teri
T: 06703401154
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés.
Diszpécserünk Várja HÍVÁSÁT !
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
Otthoni munka
Keressen pénzt szabadidejében! Internet és egy kis szabadidő szükséges.Kérjen részletes tájékoztatást
N: Fehér Ágnes
T: -
C: -
Ár:
FOGTECHNIKUS Apa fia
Fogsor , Porcelánkorona, és egyéb fogászati megoldások .
Hétvégén is
N: -
T: +36 20 325 85 85
C: Pécel-Mogyoród
Ár:
Keresek nyugdijas vagyonőrőket hosszu távra.
KEeresek nyugdijas vagyonőrőket hosszu távra, autoval.elérhetőség:0670
5033490
N: csaba
T: 06705033490
C: 1115 bp bartfai 40
Ár:
KÁRPITOS és ASZTALOS MUNKA
Vállalok:Antik bútorok, heverők, franciaágyak, fotelok, székek, kanapék javítását asztalos munkával.Politúrozás, lakkozás, enyvezés.Heverők, franciaágyak méretre készítése.Vasalás és görgő csere.
N: Gonda ZSolt
T: 0630 68 38 979
C: -
Ár:
BÁDOGOS, TETŐFEDŐ0630-750-1647
Viharkárok helyreállítása.Tetőjavítás, beázás megszüntetése.Ereszcsatorna rendszerek építése, javítás, felújítás.Szegélyek, hajlatok, párkányok készítése méretre.Bádogozás.
N: Zoltán
T: 0630-750-1647
C: -
Ár:
GYERMEKFELÜGYELET!
Nincs hely az óviban, bölcsiben?Nyugodtan íntézné ügyes-bajos dolgait?Gyermekfelügyelet a Strázsahegy lakóparkban!Óradíj:500.-ft de rendszeres felügyelet esetén jelentős kedvezmény!
N: Mónika
T: 06-20-552-43-37
C: Bp. Függőcinege utca
Ár: 500.-ft/óra
Samsung shark gt-S5350
Shark 3, 2 mp-es telenoros, teljesen új telefon eladó.
Ár:15000.-ft
N: Attila
T: 06-20-529-14-46
C: -
Ár: 15000.-ft
Mákdaráló
Keresek régi hengeres mákdarálót.Lehet kézi vagy gépi.
N: Bognár miklós
T: 30/9532-862
C: 5 000 Szolnok
Ár: 20 000
ELadnám vagy elcserélném
Nagykanizsai, újabb építésű 1. emeleti, 67 nm-es, belvárosi lakásomat eladnám vagy elcserélném Budapestire!!
N: -
T: 06-20-5545912
C: -
Ár:
kiszállítás lomtalanítás 06304863606
Tevékenységek: A hét minden napján akár egy darabot is.hűtő mosó gép tűzhely, komód, heverő, zsákos sitt elszállítása.lomtalanítás Budapest területén kiállási és kilométer díj nélkül.
N: farkas istván
T: 06304863606
C: -
Ár:
kiszállítás lomtalanítás 06304863606
Tevékenységek: A hét minden napján akár egy darabot is.hűtő mosó gép tűzhely, komód, heverő, zsákos sitt elszállítása.lomtalanítás Budapest területén kiállási és kilométer díj nélkül.
N: farkas istván
T: 06304863606
C: -
Ár:
(Jazz) hegedűtanítás
Hegedűt szeretnél tanulni? Vagy már tudsz, és kipróbálnád egy új szerepkörben? Jazz és klasszikus hegedűórák kezdőknek, haladóknak, vagy akár újrakezdőknek.
N: Antal Tibor
T: 30/387-9996
C: -
Ár:
FOGTECHNIKA
Fogsorok készítése, javítása szükség esetén háznál is!06-30-314-22-26
N: -
T: 06-30-314-22-26
C: -
Ár:
Burkolás Gletelés festtés, gipszkartonozás, Ács, Teljes Kőmüves Munkállatok Végzése.
Vállaljuk külső belső burkolást, falazás vakolást, gipszkartonozás, villanyszerelést, dryvit szigetelést, tetők készítését javítást, viacolorozás, kerítés építést és egyéb építési munkák végzése.
N: LEGJOB ÁRAKON
T: 0630-9027-204
C: MENYISÉGI KEDVEZMÉNY
Ár: Megegyezés sz...
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés.
Diszpécserünk Várja HÍVÁSÁT !
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
BÁDOGOS, TETŐFEDŐ0630-750-1647
Viharkárok helyreállítása.Tetőjavítás, beázás megszüntetése.Ereszcsatorna rendszerek építése, javítás, felújítás.Szegélyek, hajlatok, párkányok készítése méretre.Bádogozás.
N: Zoltán
T: 0630-750-1647
C: -
Ár:
Kertépités A-Z-ig
Kertépitést és öntözörendszerek telepitése, kertfenntartás, tereprendezés, térburkolatok, fükaszállás, fövesités.stb Munkáinkra garanciát vállalunk
N: Zoltán
T: 06-70-349-39-91
C: -
Ár:
Burkolás Gletelés festtés, gipszkartonozás, Ács, Teljes Kőmüves Munkállatok Végzése.
Vállaljuk külső belső burkolást, falazás vakolást, gipszkartonozás, villanyszerelést, dryvit szigetelést, tetők készítését javítást, viacolorozás, kerítés építést és egyéb építési munkák végzése.
N: LEGJOB ÁRAKON
T: 0630-9027-204
C: MENYISÉGI KEDVEZMÉNY
Ár: Megegyezés sz...
DUGULÁSELHÁRÍTÁS; víz-, fűtés-, gázszerelés; villanybojlerek cseréje; kisebb hegesztés (nem csőhál.)
Ázások, csőtörések hibaelhárítása; VIZES helyiségek felújítása (cső-, ill. szaniter csere), duguláselhárítás; Gázkész-ek cseréje; FÉG gázkész. javítás.
N: víz, GÁZ, fűtés
T: 06-30-310-8791
C: -
Ár:
ZONGORAHANGOLÁS
Reális áron vállalom zongorája hangolását
N: -
T: 06702939309
C: -
Ár:
Számítógép-szerelés
Számítógépek szerelését vállalja mérnök végzettségű szakember reális áron
N: -
T: 06702939309
C: -
Ár:
Manikűr-pedikűr- műköröm házhoz megy, vagy otthonában fogad!!!
: manikűr, japán manikűr, pedikűr, műköröm, körömágy hosszabbítás, kar-láb gyanta, henna festés, csillámos testfestés.Bevezető árak, otthoni kényelem!
N: Turcsánné B. Kinga
T: 06304009325
C: 1174 Bp Koch Aladár u. 27
Ár:
Tüzijáték hajón
Gyerekeknek szóló programmal egybekötött augusztus 20-ai tüzijátékra jegy olcsón igényelhető.Jegyrendelés telefonon.
N: h.média
T: 06302859733
C: -
Ár: 2400
Tüzijáték hajón
Gyerekeknek szóló programmal egybekötött augusztus 20-ai tüzijátékra jegy olcsón igényelhető.Jegyrendelés telefonon.
N: h.média
T: 06302859733
C: -
Ár: 2400
Tüzijáték hajón
Gyerekeknek szóló programmal egybekötött augusztus 20-ai tüzijátékra jegy olcsón igényelhető.Jegyrendelés telefonon.
N: h.média
T: 06302859733
C: -
Ár: 2400
Eladó ház Kistarcsán !
157 négyszögöles telken, 58 nm-es ház eladó.
Rendezett kert, fúrt kút, melléképület, alatta pince.
Víz-gáz-villany van !
Állomástól 5 percre, aszfaltos, csendes utcában.
N: Győrösi Gabriella
T: +3630-24-11-653
C: -
Ár: 16,5 millió
Shark GT-S5350
Samsung shark 3, 2 mp-es teljesen új telenoros mobiltelefon eladó!
Ár:17000.-ft
N: Attila
T: 06-20-529-14-46
C: -
Ár: 17000.-ft
Shark GT-S5350
Samsung shark 3, 2 mp-es teljesen új telenoros mobiltelefon eladó!
Ár:17000.-ft
N: Attila
T: 06-20-529-14-46
C: -
Ár: 17000.-ft
Lakásfelujítás
Festés-Mázolás-Tapétázás-Betonozás, falazás, vakolás, burkolás-Telyeskörü lakásfelujítást vállalok
N: Freind ervin
T: 06203230531
C: -
Ár:
Lakásfelujítás
Festés-Mázolás-Tapétázás-Betonozás, falazás, vakolás, burkolás, -Telyeskörü lakásfelujítást vállalok
N: Freind ervin
T: 06203230531
C: -
Ár:
Fűkaszálás!!!
Kertek telkek fűkaszálását parlagfűírtást vállalok jutányos áron hivjon bizalommal.
N: András János
T: 06302425834
C: -
Ár:
Keresek nyugdijas vagyonőrőket hosszu távra.
Keresek nyufdijas vagyonőrőket autóval hosszú távra.
azonnali kezdés, bizots jövedelem.
Telefon 06705033490
N: csaba
T: 06705033490
C: 1115 bp bartfai u 40
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *R* 0630 966 0842 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Lados Róbert Tel: 0630 966 0842
N: Mentsd el a FOTOT !
T: -
C: -
Ár:
Könyvelés
Könyvelés
Egyéni vállalkozóknak:
6.000, -Ft/hó-tól
Bt-k részére:
10.000, -Ft/hó-tól
Kft-k részére:
12.000, -Ft/hó-tól
N: Pálfiné
T: 06704107930
C: www.angelikakonyveles.hu
Ár:
Kerti Munkát Vállalok
Fünyirás, Füvesités, Minden Kerti Munkát Vállalok. Reális Áron,. Hivjon Bizalomal.
N: Halasi Zsolt
T: 06302231811
C: Maglod Árpádvezér utca
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *B* 0630-311-0940 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Lados András Tel: 0630 311 0940
N: Elmented a FOTÓT ?
T: -
C: -
Ár:
ELADÓ CSALÁDI HÁZ SÜRGŐS.
Pest határától 10km Gyömrőn 585m2 telken 10m2 alapt: 2-szintes hőszigetelt összkomfortos 4, 5 szobás, 2-fürdőszoba, garázs, terasz, további szobák kialakíthatók akár 2-család részére is alkalmas.
N: Sürgős, eladási ár alat.
T: 06-30-342-5721
C: Nézemeg és megegyezünk!!
Ár: Megegyezés sz...
Egyéni vállalkozás könyvelése
Könyvelés egyéni vállalkozóknak bruttó 6.000, -Ft/hó-tól
www.angelikakonyveles.hu
06-70-410-7930
N: Pálfiné
T: 06704107930
C: -
Ár:
Azonnal veszek mosógépet, ágyat
Olcsó egy személyes ágyat és használható mosógépet keresek vételre, csak nagyon olcsót, mert igen rászorult vagyok.
N: -
T: 06 30 45-1 9 -678
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *K* 0630-310-3070 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Kollégánk várja hívását
N: Kollégánk
T: -
C: -
Ár:
ÜZLETBERENDEZÉSEk, POLCOK, PULT OLCSÓN ELADÓ!
5000Ft-tól 35.000Ft-ig/db.Tolósúlyos mázsamérleg eladó: 29.000Ft
Hagyományos üzleti mérleg eladó! Ára: 25.000Ft
300 L-es fagyasztóláda: 33000FtBudapest,
N: -
T: 06/70 635-20-23
C: -
Ár:
300 L-es LEHEL FAGYASZTÓLÁDA ELADÓ!
330 L-es Lehel fagyasztóláda, jó állapotban, kíválóan működik, -35 C fokig fagyaszt-eladó!Ára: 33000Ft
Budapest,
N: -
T: 06/70-635-20-23
C: -
Ár: 33000
ÜZLETBERENDEZÉSEk, POLCOK, PULT ELADÓ!
Jó állapotban lévő üzleti polcok, állványok, pult eladó!
5000Ft/db-tól!
N: -
T: 06/70-635-20-23
C: Budapest, 17.k
Ár:
MÁZSAMÉRLEG(100kg) ELADÓ!
Tolósúlyos mázsamérleg(100kg) eladó!
Kíváló állapotban!
Dkg-ot, kg-ot, mázsát mér!
N: -
T: 06/70-635-20-23
C: -
Ár: 29000
IPARI HŰTŐ-FAGYASZTÓKAMRA FÉLÁR ALATT ELADÓ!
2, 5x2, 5x2, 5 méter, 220 db rekesz fér el benne!
Szakember által szét és összeszerelhető!
N: -
T: 06/70-317-61-39
C: -
Ár: 700000
300 L-es LEHEL FAGYASZTÓLÁDA ELADÓ!
330 L-es Lehel fagyasztóláda, jó állapotban, kíválóan működik, -35 C fokig fagyaszt-eladó!Ára: 33000Ft
Budapest,
N: -
T: 06/70-635-20-23
C: -
Ár: 33000
ÜZLETBERENDEZÉSEk, POLCOK, PULT OLCSÓN ELADÓ!
5000Ft-tól 35.000Ft-ig/db.Tolósúlyos mázsamérleg eladó: 29.000Ft
Hagyományos üzleti mérleg eladó! Ára: 25.000Ft
300 L-es fagyasztóláda: 33000FtBudapest,
N: -
T: 06/70 635-20-23
C: -
Ár:
SZÁMLA ELADO
ÉPITŐIPARI SZÁMLA ELADO
N: -
T: +36705133612
C: -
Ár:
Burkolás Gletelés festtés, gipszkartonozás, Ács, Teljes Kőmüves Munkállatok Végzése.
Vállaljuk külső-belső burkolást dryvit szigetelést, falazás, vakolás, gipszkartonozást.Tetők készítését, javítását, villanyszerelést, viacolorozást, kerítések és egyéb építési munkák végzése.
N: Legjob árakon
T: 0630-9027-204
C: -
Ár: mennyiségi kedvezmény
VÍZ-GÁZ-FŰTÉS ÉS GÁZKÉSZÜLÉK GYORSSZERVIZ!!!!
Ha augusztus 20.-ig a következő számot hívja, akciós áron, 7800.- végezzük el a minden évben szükséges karbantartást gázkészülékén.Hívjon bizalommal! Hétvégén is!!
N: -
T: 06-20-263-55-66
C: -
Ár:
Újépítésű lakások eladók
Monoron 65 nm új építésű egyszintes, mediterrán stílusban épült, fafödémes ingatlanok 100 nm saját kerttel+kocsibeállóval megvásárolhatók. Vasútállomás 3 perc séta.
N: -
T: 0620-335-6630
C: -
Ár: 13000000
asztalos
Egyedi bútorgyártás, felújítás. Egyedi konyhabútor, beépített szekrény, lépcső stb.
N: Zámbó Bútor Bt
T: 06309410884
C: 1172 Bp. Bojtorján u. 19.
Ár:
ÜZLETBERENDEZÉSEk, POLCOK, PULT OLCSÓN ELADÓ!
5000Ft-tól 35.000Ft-ig/db.Tolósúlyos mázsamérleg eladó: 29.000Ft
Hagyományos üzleti mérleg eladó! Ára: 25.000Ft
300 L-es fagyasztóláda: 33000FtBudapest,
N: -
T: 06/70 635-20-23
C: -
Ár:
300 L-es LEHEL FAGYASZTÓLÁDA ELADÓ!
330 L-es Lehel fagyasztóláda, jó állapotban, kíválóan működik, -35 C fokig fagyaszt-eladó!Ára: 33000Ft
Budapest,
N: -
T: 06/70-635-20-23
C: -
Ár: 33000
IPARI HŰTŐ-FAGYASZTÓKAMRA FÉLÁR ALATT ELADÓ!
2, 5x2, 5x2, 5 méter, 220 db rekesz fér el benne!
Szakember által szét és összeszerelhető!
N: -
T: 06/70-317-61-39
C: -
Ár: 700000
MÁZSAMÉRLEG(100kg) ELADÓ!
Tolósúlyos mázsamérleg(100kg) eladó!
Kíváló állapotban!
Dkg-ot, kg-ot, mázsát mér!
N: -
T: 06/70-635-20-23
C: -
Ár: 29000
Apróhirdetés: 1. oldal - 2. oldal - 3. oldal - 4. oldal - 5. oldal - 6. oldal - 7. oldal - 8. oldal - 9. oldal - 10. oldal - 11. oldal - 12. oldal - 13. oldal - 14. oldal - 15. oldal - 16. oldal - 17. oldal - 18. oldal - 19. oldal - 20. oldal - 21. oldal - 22. oldal - 23. oldal - 24. oldal - 25. oldal - 26. oldal - 27. oldal - 28. oldal - 29. oldal - 30. oldal - 31. oldal - 32. oldal - 33. oldal - 34. oldal - 35. oldal - 36. oldal - 37. oldal - 38. oldal - 39. oldal - 40. oldal - Nem találta meg az Önt érdeklő hirdetést? Adjon fel egyet!